Dni Otwarte w Zespole Szkół Budowlanych

23/3/2023

W dniach 21 i 22 marca 2023 roku w Zespole Szkół Budowlanych odbyły się Dni Otwarte dla uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych powiatu brzozowskiego. Ósmoklasiści mieli okazję zapoznać się z ofertą kształcenia naszej szkoły, obejrzeć stanowiska poświęcone poszczególnym zawodom, a także sprawdzić swoje umiejętności, wykonując różne praktyczne zadania.

Na odwiedzających czekało także wiele konkursów i quizów z nagrodami, ciasta, słodycze i inne łakocie oraz tańce w rytm belgijki zorganizowane przez naszych uczniów.

Kochani Ósmoklasiści! Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, atmosferę, którą stworzyliście, za wykazane zainteresowanie, oczywiście za wspólne tańce również. Mamy nadzieję, że nasza oferta edukacyjna jest dla Was atrakcyjna i zaczniemy wspólną przygodę już we wrześniu. Czekamy na Was!!

 

Dni Otwarte to był wspaniały czas. Jednakże nie byłby tak wyjątkowy, gdyby nie zaangażowanie naszych wspaniałych uczniów, dyrekcji, nauczycieli oraz wsparcie wielu osób, które przyczyniły się do organizacji naszych stanowisk branżowych.

Bardzo serdecznie chcemy podziękować za pomoc:

Pani Magdalenie Bochni – Piekarnia Stara Wieś,

Panu Zbigniewowi Leniowi – właścicielowi„Starej Piekarni” w Domaradzu,

Pani Jolancie Leń – prezesowi fundacji„W Trosce O Życie”,

Pani Lucynie Kudle – właścicielce salonu fryzjerskiego „Lusi”.

Dziękujemy także darczyńcom, którzy chcieli pozostać anonimowi, a w znaczący sposób wsparli organizację Dni Otwartych.

Szczególnie dziękujemy salonom fryzjerskim Studio Urody Dawid Nastał oraz „Santana Brzozów – salon fryzjerski & barber” za pokaz profesjonalnego fryzjerstwa i popularyzowanie zawodu fryzjera.

Aktualności

Otwórz się na Europę razem z nami!

Projekty mobilności w zsb brzozów
Już dziś rozpocznij swoją przygodę z Erasmus+ i wyjedź na praktyki zagraniczne!

Nasi partnerzy